Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

EA ostrzega, by gracze nie pobierali pirackiej wersji Skate 4

Mowa o odsłonie testowej.

Electronic Arts ostrzega fanów, by ci nie pobierali wersji testowej Skate, która - po złamaniu zabezpieczeń - została udostępniona przez piratów w mrocznych zakątkach internetu.

„Zdajemy sobie sprawę, że wcześniejsza wersja gry została upubliczniona bez pozwolenia - czytamy w komunikacie. „To odsłona z września 2021 roku, przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego”.

„Choć rozumiemy chęć zagrania w tytuł, apelujemy o ostrożność przy pobieraniu plików z nieznanych źródeł” - dodaje wydawca, dziękując jednocześnie fanom za pozytywny odbiór ostatniego trailera, opublikowanego pod koniec czerwca. „Przypominamy też o potencjalnych konsekwencjach złamania umowy użytkownika” - napisano już w nieco mniej przyjaznym tonie.

Zamknięte testy Skate 4 (tytuł to samo Skate) obecnie trwają. Electronic Arts obiecuje wysłanie wkrótce większej puli zaproszeń, lecz - jak widać - nie wszyscy gracze wykazują się cierpliwością. Oczekiwania z pewnością są duże - to pierwsza odsłona serii od czasów X360 i PS3.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze