Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Skate 4 na pierwszym gameplayu. Wyciekł materiał z wersji pre-alpha

Pierwsze spojrzenie na grę.

W sieci pojawił się materiał ze Skate 4, a więc nowej części deskorolkowej serii, nad którą pracuje studio Full Circle. To pierwsze spojrzenie na grę, ale wciąż w wersji pre-alpha.

Z materiału wynika, że Skate 4 zachowa ducha serii, skupiając się nie tylko na sztuczkach na desce, ale też akrobacjach kierowanej postaci, wiążących się nierzadko z boleśnie wyglądającymi wypadkami.

Gameplay potwierdza też sterowanie znane fanom poprzednich częsci lub też innych gier skaterskich z nieco bardziej symulacyjnyjnym zacięciem - jak Session czy Skater XL. Za triki odpowiada więc prawy drążek kontrolera.

Gameplay był początkowo dostępny w serwisie Odysee, ale został już usunięty. Na szczęście dziennikarz Jeff Grubb zdążył opublikować materiał na Twitterze, przy okazji dodając parę słów od siebie.

To jest materiał z pre-alfy Skate 4. Jest on zgodny z tym, co słyszałem od wielu osób na temat stanu prac nad grą. Starają się uzyskać odpowiednie odczucia, co jest prawdopodobnie najważniejszym aspektem gry Skate”.

Data premiery nie jest znana. Wsomniane wcześniej studio Full Circle zostało uformowane przez EA na początku 2021 roku - właśnie z myślą o kontynuacji serii Skate. Do zespołu dołączyło kilku deweloperów poprzednich części.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze