Skip to main content

Serial Tomb Raider: The Legend of Lara Croft ma datę premiery i nowy trailer

Wraca też Jonah.

Netflix poinformował, że animowany serial „Tomb Raider: The Legend of Lara Croft” zadebiutuje w usłudze w dniu 10 października obecnego roku.

Oczekiwania były długie, ponieważ projekt zapowiedziano jeszcze w 2021 roku. Opowiada historię Lary Croft już po wydarzeniach z najnowszej trylogii gier Crystal Dynamics, a więc Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider i Shadow of the Tomb Raider.

Zobacz na YouTube

Jest też powyższy trailer, w którym słynna archeolog skacze na motocyklu, strzela ze strzelby z półobrotu i skacze ze spadochronem. Jest nawet Jonah, nasz dobrze znany kompan z poprzednich przygód.

Bohaterka powraca z Ameryki Południowej po powstrzymaniu apokalipsy i jest gotowa na nową przygodę. Camilla Luddington, która użyczyła Larze głosu w tej serii, nie powróci jednak do roli. Zaangażowano gwiazdę nieco większego formatu, a więc Hayley Atwell, którą oglądaliśmy ostatnio w „Mission: Impossible - Dead Reckoning”.

Producentem serialu jest Legendary Entertainment, a animacją zajmuje się Powerhouse Animation, czyli zespół odpowiedzialny między innymi za serial „Castlevania” na Netfliksie. Otrzymamy osiem 22-minutowych odcinków.

Zobacz także