Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Serial 1899 - ile jest odcinków: spis wszystkich

Zobacz, ile jest odcinków w 1. sezonie serialu.

Serial „1899” od twórców popularnego „Dark” składa się obecnie z jednego sezonu i jest wyświetlany na platformie Netflix. Premiera serialu odbyła się 17 listopada 2022 roku.

Pierwszy sezon został udostępniony w całości i składa się z 8 odcinków. Poniżej przedstawiamy spis wszystkich epizodów. Informacje o potencjalnym 2. sezonie znajdziesz tutaj.

Jeśli interesują cię inne tematy związane z „1899”, zobacz również nasze obszerne wyjaśnienie zakończenia serialu, a także pozostałe ciekawostki: zielony robak oraz czarne kryształy czy kto wysłał listy.


Spis odcinków serialu „1899”

  1. Statek
  2. Chłopiec
  3. Mgła
  4. Walka
  5. Zew
  6. Piramida
  7. Sztorm
  8. Klucz

Każdy z odcinków ma mniej więcej godzinę i zazwyczaj kończy się bardzo istotnym wydarzeniem lub ujawnieniem dalszych szczegółów na temat fabuły. Warto śledzić uważnie każdy z odcinków, ponieważ utrzymują mniej więcej równy poziom pod wzgledem scenariusza i realizacji.

Oczywiście najwyżej oceniany przez fanów jest odcinek pod tytułem „Klucz”, który jest zakończeniem sezonu i wielkim finałem. Ale o tym więcej na naszej stronie, do której link znajdziesz powyżej.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.
Komentarze