Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sea of Solitude opowie o dziewczynie zamienionej w potwora

Prace wspiera EA.

Electronic Arts ogłosiło kolejny tytuł wydawany w ramach programu EA Originals dla deweloperów niezależnych. Po udanym Unravel i podjęciu współpracy z twórcami Fe, amerykańska firma wyda także Sea of Solitude.

Kolorowa produkcja opowiada o przygodach niejakiej Kay, która stara się dowiedzieć, dlaczego została zamieniona w potwora, unikając jednocześnie innych niebezpiecznych istot.

„Celebrujemy pasję i talent twórców z całego świata, umożliwiając im tworzenie unikatowych i zapadających w pamięć opowieści” - zapewnia Patrick Söderlund, wiceprezes EA.

Dyrektorka kreatywna i scenarzystka Cornelia Geppert z niemieckiego Jo-Mei Games zapewnia, że mamy do czynienia z bardzo osobistym projektem o ludzkiej transformacji.

Szczegóły na temat rozgrywki w Sea of Solitude nie są jeszcze znane, ale pierwsze screeny sugerują perspektywę z kamerą za plecami bohaterki, pastelowe kolory oraz eksplorację tytułowego morza oraz okolicznych, zalanych budynków.

Nie podano daty premiery czy platform docelowych.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze