Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Samsung wyprodukuje telefon z baterią 5830 mAh

Galaxy M20s.

Samsung wprowadził w tym roku do sprzedaży smartfon Galaxy M, który imponuje przede wszystkim akumulatorem o pojemności 5000 mAh. Druga wersja tego telefonu ma zaoferować jeszcze większą baterię.

Model Galaxy M20s ma zostać wyposażony w akumulator 5830 mAh - wynika z danych pozyskanych przez duński serwis Galaxy Club. Nie wiadomo jednak, czym jeszcze urządzenie ma różnić się od poprzednika.

Galaxy M20 łączy nowoczesny design i niespotykaną pojemność baterii

Podstawowy model M20 był chwalony głównie za baterię i obiektyw szerokokątny, rzadko obecny w telefonach wycenianych na 800-900 zł. Linia M jest bardziej przystępną cenowo kategorią smartfonów niż Galaxy A.

Oryginał krytykowano jednak między innymi za brak stabilizacji obrazu, nieco wolny procesor i fakt, że stworzony został z myślą o Androidzie 8.1 Oreo, a nie 9.0 Pie, jak modele konkurencji.

Samsung nie zapowiedział jeszcze modelu M20s oficjalnie i nie wiadomo, kiedy to nastąpi. Nie jest też pewne, na jakie rynki trafi nowa wersja urządzenia.

Źródło: GSM Arena

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze