Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Samsung Gear VR 2017 z kontrolerem i grą za 399 zł

Okazja do wkroczenia w świat VR.

Sklep Media Expert przygotował promocję na Gear VR 2017, czyli gogle wirtualnej rzeczywistości dla telefonów linii Samsung Galaxy. Sprzęt, wraz z kontrolerem i grą, kupimy już za 399 zł. Oferta obowiązuje do 30 września.

Do obsługi nie potrzeba żadnego dodatkowego sprzętu ani oprogramowania - wystarczy jedynie podłączyć telefon do gogli, zamknąć obudowę i już można cieszyć się filmami, grami i aplikacjami wykorzystującymi wirtualną rzeczywistość, a także umówić się na wirtualne spotkanie ze znajomymi.

Miękka gąbka na obudowie zapewnia komfort użycia oraz blokuje dostęp światła z zewnątrz. Dzięki paskowi, każdy dostosuje urządzenie do własnych preferencji.

W zestawie otrzymujemy kontroler na Bluetooth. To pilot z panelem dotykowym oraz spustem, dzięki któremu przeprowadzimy potyczki w najnowszych grach VR.

Decydując się na zakup, otrzymamy za darmo grę Distorted. To horror, w którym poruszamy się po obszernym domu i podziemiach oraz rozwiązujemy zagadki. Produkcja przypomina serię Amnesia.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Tagi

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze