Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rzeźnia Zira w Diablo 4 już dostępna. Znamy szczegóły aktualizacji

Rozbudowany endgame.

Do Diablo 4 trafiła już głośno zapowiadana aktualizacja, wprowadzająca m.in. Rzeźnię Zira, czyli nowy zestaw wyzwań trudniejszych od setnego poziomu Koszmarnych Podziemii. Nie zabrałko też pakietu drobnych poprawek i zmian.

Szykujcie ostrza, powtórzcie sprawdzone inkantacje i zbierzcie wszystkie siły, nim wkroczycie do Rzeźni Zira. W randze świata IV to wyzwanie będzie próbą dla najpotężniejszych podróżników Sanktuarium” - ostrzega Blizzard. Zapewne nie bez powodu, bo samo dotarcie do nowych wyzwań nie będzie proste.

Gracze muszą najpierw ukończyć wszystkie rozdziały postępów sezonowych, a następnie udać się do okultysty, by stworzyć Broczącą Pieczęć, z pomocą której otworzą portal w Ked Bardu. Na pokonanie fal przeciwników Rzeźni dostaniemy tylko 10 minut, ale będzie warto - w nagrodę otrzymamy bowiem masę punktów doświadczenia do glifów. Rzeźni Zira pozostanie dostępna do końca stycznia.

Przechodząc do mniej ekscytującej zawartości patcha, Blizzard przedstawił całkiem długą listę poprawek mniej lub bardziej uciążliwych błędów. Żniwiarze Krwi nie będą już znikali moment po pojawianiu się, a Goblin Skarbnik straci zdolność do stania się nieśmiertelnym. Pełną listę zmian znajdziemy na oficjalnej stronie gry.

Warto wspomnieć, że w Diablo 4 wystartuje niedługo świąteczne wydarzenie specjalne. W okresie od 12 grudnia do 2 stycznia w grze pojawi się nowy boss - Red-Cloaked Horror. Zabicie potwora odblokuje nowe przedmioty kosmetyczne, a do dyspozycji dostaniemy też specjalne eliksiry i aspekty.

Sezon Krwi trwa już od jakiegoś czasu, więc Blizzard coraz odważniej opowiada o planach rozwoju Diablo 4. Firma po raz kolejny zapewniła, że produkcja nie otrzyma żadnych elementów typu „Pay to Win”, a trzeci sezon wprowadzi więcej opcji na zdobycie wysokopoziomowego ekwipunku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Diablo IV

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze