Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ruszyły testy drużynowej strzelanki Paladins

Także z płatnym dostępem.

Ruszyły testy drużynowej, darmowej strzelanki Paladins: Champions of the Realm od studia Hi-Rez, znanego najlepiej jako twórcy Smite oraz serii Tribes.

Plejada postaci

Produkcja opowiada o zmaganiach dwóch pięcioosobowych drużyn. Każda z postaci wkracza do walki z główną bronią, zestawem umiejętności oraz własnym wierzchowcem.

Lista zadań jest dość standardowa: przejmowanie punktów kontrolnych na mapach, eskortowanie maszyn oblężniczych do celu czy niszczenie bazy przeciwnika.

Pewną innowacją jest zaczerpnięcie pomysłów z produkcji MOBA - postacie awansują w toku potyczek, odblokowując kolejne karty z umiejętnościami.

Zapisy do zamkniętych testów wersji beta trwają na oficjalnej stronie, ale można też dopomóc szczęściu i zapłacić 20 euro (ok. 85 zł) za natychmiastowy dostęp, specjalnego wierzchowca i zestaw losowych kart z talentami.

Podobne w założeniach produkcje są ostatnio wyjątkowo modne: Blizzard szykuje Overwatch, a Gearbox planuje Battleborn. Jest też cieszące się stałą popularnością Team Fortress 2, a na Windows 10 i Xbox One zmierza Gigantic.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze