Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rooted to survival inspirowany The Last of Us

Na Unreal Engine 5.

Zespół pięciu deweloperów pracuje nad grą z gatunku survival, inspirowaną The Last of Us. Rooted wykorzystuje najnowsze technologie, w tym Unreal Engine 5 oraz kreator postaci MetaHuman.

Prace są obecnie na wczesnym etapie i choć twórcy bazują obecnie głównie na elementach dostępnych w sprzedaży we wbudowanym sklepie silnika Epic Games, to całość już teraz prezentuje się imponująco.

Deweloperzy zapowiadają „nową generację suvivalu, w kooperacji lub samotnie”, choć szczegóły na temat mechanizmów rozgrywki pozostają obecnie tajemnicą.

Nawet jeśli Rooted nigdy nie powstanie, to powyższy materiał wideo już teraz pokazuje, jak szybkie i imponujące może być prototypownie wewnątrz Unreal Engine 5, nawet z wykorzystaniem gotowych elementów.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze