Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rocket League z systemem przedmiotów rodem z Counter-Strike

Wymiana, kolory i inne.

Deweloperzy Rocket League opisali nowy system przedmiotów i ich atrybutów, wprowadzany jeszcze w tym miesiącu w nowej aktualizacji. Miłośnicy Counter-Strike: Global Offensive poczują się jak w domu.

Zielony kapelusz mocy!

Dostępne przedmioty kosmetyczne - do założenia na prowadzone samochode - zostaną wzbogacone o kategorie „rzadkich” i „bardzo rzadkich” gadżetów, zdobywanych losowo po zakończeniu meczu - jeśli się nam poszczęści.

Inna planowana nowość to możliwość wymieniania przedmiotów, przypominająca kontrakty z wspomnianego Counter-Strike. Po wybraniu pięciu obiektów tej samej jakości zamienimy je na jeden z wyższej kategorii - wybierany losowo.

Twórcy już teraz zapewniają, że te bardziej drogocenne przedmioty lepiej jednak zatrzymać, ponieważ w dalszej przyszłości w Rocket League pojawi się także handel pomiędzy graczami.

Zobacz: Rocket League - poradnik i najlepsze porady

Możliwe, że w przyszłości dojdzie do tego sprzedaż na Steamie za prawdziwe pieniądze, choć to nie zostało jeszcze potwierdzone.

Jeśli zaś mowa o atrybutach, to te także zostaną wprowadzone w czerwcowej łatce. Kosmetyczne przedmioty będą mogły być „pomalowane”, co zmieni ich kolor, wybrany z przygotowanej palety.

Kolejnym nawiązaniem do Counter-Strike: Global Offensive będą „certyfikowane” przedmioty, śledzące określoną statystykę podczas meczów - niczym system StatTrak w strzelance. W Rocket League opcje będą jednak bardziej rozbudowane, zliczając na przykład tylko długie strzały.

Wymiana pięciu przedmiotów na jeden lepszy

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze