Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rising Storm zadebiutuje 30 maja

Dodatek do Red Orchestra 2 z akcją rozgrywającą się na Pacyfiku.

Zobacz także: Poradnik do Rising Storm

Rising Storm, rozszerzenie do Red Orchestra 2 ukaże się na Steamie już jutro - ogłosił producent, studio Tripwire Interactive.

Gra powstała we współpracy z fanami Red Orchestra i twórcami modyfikacji. Akcję umieszczono na Pacyfiku, a gracz wcieli się w amerykańskich marines lub siły japońskie. Odwiedzimy m.in. Gudalcanal i wyspy Iwo Jima.

Tytuł jest już dostępny w przedsprzedaży na Steamie, w cenie 11,89 euro (ok. 50 zł). Dla posiadaczy Red Orchestra 2 przewidziano dodatkowe zniżki. Twórcy przygotowali także wersję Digital Deluxe, dzięki której szybciej odblokujemy niektóre broni.

Fani tworzenia własnych modyfikacji skorzystają z pełnego wsparcia dla Steam Workshop.

W wydanym w 2011 roku Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad twórcy wprowadzili wiele usprawnień, w tym nowy system osłon i statystyk. Seria Tripwire Interactive od początku stawia na realizm i wierne odwzorowanie potyczek.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze