Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Risen 3: Władcy Tytanów zaktualizowany na PC

Dziś premiera wersji PS4.

Gra Risen 3: Władcy Tytanów doczekała się sporej aktualizacji na PC, wprowadzającej między innymi nowe efekty graficzne dla 64-bitowych systemów operacyjnych.

To chyba Igni

Publikacja łatki wypada w dzień premiery Edycji Rozszerzonej na PlayStation 4. Można bezpiecznie założyć, że posiadacze wersji na komputery osobiste otrzymują właśnie poprawki przygotowane z myślą o konsoli Sony.

W komunikacie na Steamie wymieniono zakres wprowadzonych modyfikacji: lepsze tekstury przedmiotów, obiektów, roślin, terenu, efektów cząsteczkowych, postaci i potworów, czy też usprawniony zasięg widzenie i rysowania modeli.

Poprawiono także płynność rozgrywki oraz ładowanie szczegółów, dodając przy tym więcej efektów graficznych - głębię ostrości, HDR i nowy system renderowania chmur.

Deweloperzy dodają, że aktualizacja zadziała tylko na 64-bitowych systemach operacyjnych. Na 32-bitowym oprogramowaniu nadal włączymy poprzednią wersję produkcji. Zadziałają także wszystkie dodatki DLC.

Risen 3 przenosi gracza na różne wyspy i wybrzeża Morza Południowego - odwiedzamy kilka miejsc, które widzieliśmy w Risen 2: Mroczne Wody. Spotykamy też znajome twarze, a niektóre lokacje zachowały piracki klimat.

Bohaterem gry jest - ponownie - Bezimienny, choć tym razem twórcy postanowili zdradzić jego nazwisko i pochodzenie. Śmiałek wpada oczywiście w poważne tarapaty. By się z nich wyplątać, musi wyruszyć w podróż w celu odzyskania własnej duszy.

Zobacz na YouTube

Krótka przerwa? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze