Skip to main content

Reklama zepsuła niespodziankę. Sonic Frontiers w listopadzie

Aktualizacja: Trailer i data już oficjalnie.

Aktualizacja: Zgodnie z oczekiwaniami, podczas konferencji na Gamescomie potwierdzono datę premiery Sonic Frontiers - 8 listopada. Opublikowano także trailer, widoczny powyżej.


Oryginalna wiadomość: Wszystko wskazuje na to, że Sonic Frontiers - próba przeniesienia zasłużonej serii do otwartego świata - zadebiutuje 8 listopada obecnego roku.

Wieści były najwyraźniej zarezerwowane na wieczorną konferencję Opening Night Live, otwierającą Gamescom. W japońskiej telewizji pojawiła się jednak reklama produkcji, choć jeszcze bez żadnych informacji na temat dat. Problem polega na tym, że spot opublikowano wkrótce także na YouTube, już z terminem debiutu na samym końcu. Wideo zostało już ukryte.

Wcześniejsze materiały marketingowe sugerowały premierę 15 listopada, a więc tydzień później. W grudniu tę samą datę znaleziono także w PlayStation Network. Być może gra ukaże się najpierw właśnie w Japonii.

Choć niespodzianka została zepsuta, nadal potrzeba najwyraźniej sprecyzowania konkretnego dnia. Sonic Frontiers w przedpremierowych pokazach zbytnio nie zachwycało, lecz twórcy odpierali krytykę zapewnieniami, że w tytuł trzeba zagrać samemu, by zrozumieć nową formułę rozgrywki. Gra zmierza na PC i konsole obu generacji, w tym na Switch.

Zobacz także