Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sonic Frontiers otrzyma masę darmowej zawartości. Między innymi nowe postacie

Zapowiedziano trzy aktualizacje.

Studio Sonic Team opublikowało szczegóły dalszego rozwoju Sonic Frontiers. Twórcy przygotowują sporo dodatków, a co najważniejsze, każdy będzie darmowy.

Pierwszy z nich zaoferuje garść wyzwań, tryb fotograficzny oraz muzyczny dodatek „juke box”. W kolejnej aktualizacji znajdziemy wydarzenie związane z urodzinami Sonica, otwartą strefę wyzwań, a także nowego Koco.

Najwięcej nowości otrzymamy w trzecim zestawie dodatków, w skład którego wejdą cztery grywalne postacie oraz nowa historia. Twórcy nie ujawnili terminów, w których zadebiutują aktualizacje. Zapewnili jedynie, że trafią do gry w przyszłym roku.

Prócz tego, 21 grudnia do gry trafi także świąteczny kostium, składający się z czerwonej czapeczki oraz marynarki. Studio opublikowało tweeta, w którym możemy zobaczyć, jak Sonic prezentuje się w mikołajowym przebraniu.

Sonic Frontiers zadebiutowało na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch w listopadzie tego roku. Tytuł spotkał się z ciepłym przyjęciem graczy, nawet mimo średnio udanego marketingu. Co ciekawe, niebieski jeż zebrał lepsze oceny niż nominowany do tytułu Gry Roku Elden Ring, co wywołało wśród graczy sporo kontrowersji.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze