Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rebellion: premiera nowej gry 14 lutego

AKTUALIZACJA: Produkcja „zdecydowanie ma wiele wspólnego ze Sniper Elite”.

Aktualizacja: W rozmowie z Eurogamerem, przedstawiciel studia Rebellion rzucił nieco więcej światła na nowy projekt. - Zdecydowanie ma wiele wspólnego ze Sniper Elite - usłyszeli koledzy z brytyjskiej redakcji.

Nie będzie to jednak na pewno dodatek DLC do Sniper Elite V2. - To coś zupełnie nowego - zdradził jeszcze mężczyzna z Rebellion. Niestety, to wszystko, co póki co zdecydował się ujawnić.

Oryginalna wiadomość: Rebellion planuje premierę nowego projektu na 14 lutego. W opublikowanym zwiastunie nie znajdziemy wielu szczegółów, ale wszystko wskazuje na to, że do czynienia mamy z wampirami, prawdopodobnie w połączeniu ze Sniper Elite V2.

Film dodano z konta „Rebellion2000ad”, co sugeruje, że nowy projekt jest związany z serią komiksów 2000 AD, do których prawa posiada właśnie Rebellion. W 2011 roku angielska firma wydała już jedną grę bazującą na tej licencji - Judge Dredd vs Zombies.

Prawdopodobnie studio skupi się teraz na innej opowieści z cyklu 2000 AD - Fiends of the Eastern Front. Historia opowiada o zmaganiach żołnierzy z wampirami, podczas drugiej wojny światowej, co idealnie wpasowuje się to w czas akcji Sniper Elite V2.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły