Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier w tym tygodniu (17.11 - 23.11)

GTA 5, Far Cry 4, Dragon Age: Inkwizycja i inne.

Przed nami kolejny gorący tydzień z grami wysokobudżetowymi. Zagramy między innymi w GTA 5 na konsolach nowej generacji, wybierzemy się w Himalaje w Far Cry 4 i pokierujemy Inkwizycją w Dragon Age.

Wtorek, 18 listopada

  • Far Cry 4 (PC, PlayStation 3, PS4, X360, Xbox One)
    Wersja językowa: polska (napisy)

Nowa odsłona cyklu przeniesie graczy do fikcyjnego regionu Kyrat w Himalajach. Bohater zostanie wplątany w lokalny konflikt i postara się pokonać Pagana Minga - samozwańczego, despotycznego władcę krainy.

  • Never Alone (PC, PlayStation 4, Xbox One)
    Wersja językowa: angielska

Głównymi bohaterami w Never Alone (lub Kisima Ingitchuna, w języku Iñupiaq) są młoda dziewczyna Nuna i jej towarzysz - lis. Historia, atmosfera, lokacje i oprawa graficzna czerpią z alaskańskiej kultury.

Nowa wersja zeszłorocznego hitu zaoferuje bogatszą roślinność, lepsze oświetlenie, więcej szczegółów, widok FPP i lepsze tekstury, a także większe zagęszczenie ruchu na ulicach Los Santos.

Czwartek, 20 listopada

Nasz bohater lub bohaterka stanie na czele organizacji, której głównym celem będzie wyeliminowanie zagrożenia ze strony demonów i odnalezienie odpowiedzialnych za inwazję na Thedas.

Piątek, 21 listopada

Głównym bohaterem jest fotograf Cliff Calo. Fabuła przedstawia wydarzenia rozgrywające się pomiędzy Dead Island i Dead Island 2. Gracze poznają prawdę dotyczącą pochodzenia wirusa przemieniającego ludzi w zombie.

Akcja rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z Hobbita, ale przed tymi, które znamy z trylogii Władca Pierścieni autorstwa J.R.R. Tolkiena. Bohaterem jest niejaki Talion, wojownik, pół-człowiek, pół-upiór, który musi pomścić śmierć swoich bliskich.

Rise of Lyric zaoferuje wiele etapów charakterystycznych dla trójwymiarowych gier platformowych. Wcielamy się w różne postacie, takie jak Sonic, Tails, Knuckles, Amy oraz Sticks. Każdy bohater dysponuje inną umiejętnością specjalną.

Shattered Crystal skupia się na zabawie w stylu klasycznych, dwuwymiarowych odsłon cyklu Sonic the Hedgehog. Wcielamy się w różne postacie, takie jak Sonic, Tails, Knuckles, Amy oraz Sticks. Każdy bohater dysponuje inną umiejętnością specjalną.

Po pół roku oczekiwania, gra akcji Ubisoftu trafia na konsole Wii U. To opowieść o hakerze pragnącym zemścić się na ludziach, którzy skrzywdzili jego bliskich. Akcja rozgrywa się w Chicago, istotnym elementem rozgrywki jest manipulowanie różnymi urządzeniami w całym mieście.

  • WWE 2K15 (PlayStation 4, Xbox One)
    Wersja językowa: angielska

WWE 2K15 to bijatyka sportowa, która pozwala graczom wcielić się w profesjonalnych zawodników wrestlingu.

*

Zauważyliście jeszcze coś ciekawego? Dajcie znać w komentarzach.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze