Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier w tym tygodniu (08.12 - 14.12)

Lara Croft and the Temple of Osiris, The Talos Principle i inne.

Grudzień wyraźnie zwolnił tempo i postanowił dać graczom czas na ukończenie wydanych wcześniej hitów. W tym tygodniu zinteresować może między innymi kooperacyjne Lara Croft and the Temple of Osiris czy logiczne The Talos Principle.

Wtorek, 9 grudnia

  • Gra o Tron (PlayStation 3)
    Wersja językowa: angielska

W nowej produkcji Telltale Games wcielimy się w sześciu członków rodziny Forresterów - klanu, który do końca pozostał wierny rodowi Starków. Bohaterowie staną przed dylematami związanymi z naciskami ze strony Lannisterów oficjalnie sprawujących władzę w Westeros.

Pozostałe wersje sprzętowe ukazały się w ubiegłym tygodniu.

Podobnie jak w poprzedniej odsłonie - Lara Croft and the Guardian of Light - kooperacja jest istotnym elementem zabawy. Deweloperzy przypomnieli, że liczba zagadek i poziom ich skomplikowania będzie zależny od liczby użytkowników.

Środa, 10 grudnia

  • Juju (PC, PlayStation 3, Xbox 360)
    Wersja językowa: angielska

Wyruszamy w podróż, by uratować ojca Juju, a przy okazji także cały świat. Po drodze zbieramy „mistyczne klucze”. Twórcy przygotowali kolorową oprawę graficzną, tryb wieloosobowy z kooperacją, „intensywne” walki z bossami oraz masę sekretów do znalezienia.

Czwartek, 11 grudnia

Trzy pierwsze części cyklu w ubiegłym roku zostały zebrane i z odświeżoną oprawą graficzną zadebiutowały na platformach z systemem iOS. Konwersja na 3DS otrzyma jeszcze lepszą grafikę niż wersja na urządzenia Apple, ale wyższa będzie także cena, ustalona w Europie na 30 euro (ok. 125 zł).

Cykl Final Fantasy 13 składa się z trzech tytułów: Final Fantasy 13, Final Fantasy 13-2 oraz Lightning Returns: Final Fantasy 13. Ten ostatni tytuł ukaże się na PC w przyszłym roku.

Wcielamy się w istotę zbudowaną przez sztuczną inteligencję, a naszym zadaniem jest rozwiązanie 120 zagadek logicznych, umieszczonych w ruinach starożytnej cywilizacji.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze