Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier w tym tygodniu (27.04 - 03.05)

Broken Age, State of Decay i inne.

W maju tego roku liczy się tylko jeden tytuł, ale na Wiedźmina 3 trzeba jeszcze poczekać. Tyczasem można ukończyć przygodę w Broken Age i sprawdzić nową wersję State of Decay.

Wtorek, 28 kwietnia

W Magicka: Wizard Wars dwa czteroosobowe zespoły magów walczą o kontrolę nad trzema określonymi punktami na mapie. Twórcy nie zrezygnowali z charakterystycznego dla serii, kreatywnego systemu magii, w którym tworzymy zaklęcia „w locie”, na bazie ośmiu żywiołów.

Akcja toczy się w Bostonie, w roku 2076. Uniwersum bazuje na „papierowej” grze fabularnej Shadowrun, łączącej cyberpunkową technologię z rasami i magią, znanymi lepiej ze światów fantasy. Na początku rozgrywki tworzymy własną postać. Możemy grać samotnie i samodzielnie sterować grupą bohaterów lub dołączyć do sieciowej kooperacji dla maksymalnie czterech osób.

Środa, 29 kwietnia

  • Broken Age (PlayStation 4, PS Vita; dzień wcześniej na PC, Mac i Linux)
    Wersja językowa: angielska

Fabuła przygodówki opowiada równoległe historie dwojga nastolatków. Shay (w tej roli Elijah Wood) mieszka samotnie na stacji kosmicznej i stara się z niej wydostać. Vella (Masasa Moyo) jest dziewczyną wybraną przez mieszkańców pewnej wioski na ofiarę dla bestii i musi wybrnąć z nieprzyjemnej sytuacji.

Czwartek, 30 kwietnia

Kolorowa produkcja stawia na widok z perspektywy pierwszej osoby oraz pojedynki dwóch pięcioosobowych drużyn, łącząc dynamiczne strzelanie z konstruowaniem własnych obiektów. Zespoły budują zasieki obronne i ofensywne pułapki, a celem jest zdobycie bazy. Całość przypomina nieco połączenie Minecrafta z Team Fortress 2

Piątek, 1 maja

State of Decay to produkcja, w której walczymy o przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie. Musimy walczyć, zdobywać zapasy, broń i rozbudowywać bazę. Dla wersji Year One Survival Edition przygotowanoi nowe animacje i zmodyfikowaną mechanikę walki, a także kolejne bronie, pojazdy i typy misji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze