Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier (05.12 - 11.12)

Dead Rising 4, The Last Guardian, Shadow Tactics, Space Hulk.

Początek grudnia to ostatnie większe produkcje tego roku. Mowa głównie o The Last Guardian, na które gracze czekali od wielu lat. Jest też Dead Rising 4 i szereg mniejszych pozycji.

Wtorek, 6 grudnia

Nowa odsłona cyklu opiera się w dużej mierze na pierwszej części serii, z 2006 roku. Powróci znany z oryginału Frank West, a akcja ponownie osadzona zostanie na terenie centrum handlowego (i okolicach) w amerykańskim miasteczku Williamete.

Gra przenosi graczy do Japonii z okresu Edo. Użytkownicy przejmą kontrolę nad samurajem, wojownikiem ninja i kilkoma innymi postaciami, a każda dysponuje innymi umiejętnościami. Pozostawanie w ukryciu okaże się niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Środa, 7 grudnia

Za powstanie gry odpowiadają twórcy Ico i Shadow of the Colossus. Wcielimy się w chłopca, który stara się wydostać z tajemniczych ruin, w czym bohaterowi pomaga potwór o imieniu Trico.

Czwartek, 8 grudnia

Mechanika wszystkich produkcji to połączenie przygodówki z powieścią. W Apollo Justice: Ace Attorney celem jest obrona klientów w czterech sprawach sądowych i udowodnienie ich niewinności. Akcja dzieli się na dwie sekcje: śledztwo oraz rozprawa.

Piątek, 9 grudnia

Produkcja jest adaptacją gry planszowej Space Hulk, która po raz pierwszy ukazała się w 1989 roku, nakładem firmy Games Workshop. Akcja osadzona jest na tytułowym, kosmicznym złomowisku, gdzie znajdują się wraki statków i międzygwiezdne odpady.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze