Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier (03.10 - 09.10)

Mafia 3, Aragami, Vermintide, WRC 6.

Rozpoczynamy październik na dobre, a wraz z nim otrzumujemy jedną z najważniejszych premier tego roku - grę Mafia 3. Pozostali wydawcy usunęli się z drogi, choć jest na przykład konsolowe Warhammer: End Times - Vermintide czy WRC 6.

Wtorek, 4 października

Rozgrywka Vermintide przypomina w założeniach cykl Left 4 Dead, choć o wiele częściej korzystamy z broni białej. Po każdej misji otrzymujemy wybieraną losowo nagrodę. Jak sugeruje sam tytuł, akcja toczy się w mrocznym uniwersum Warhammera (Recenzja).

 • Aragami (PC, PS4)
  Wersja językowa: angielska

W grze wcielamy się w nieumarłego zabójcę wykorzystującego w trakcie misji moc cienia. Akcję obserwujemy w perspektywie TPP, ważne jest pozostawanie niezauważonym. Akcja toczy się w feudalnej Japonii.

Środa, 5 października

 • Butcher (PC)
  Wersja językowa: angielska

Deweloperzy chcą sprawdzić, jak wyglądałby klasyczny Doom przeniesiony w dwa wymiary. Nie zabraknie dynamicznego strzelania - do wszystkiego, co się porusza. Akcję obserwujemy z boku, skacząc z platformy na platformę.

Piątek, 7 października

 • Mafia 3 (PC, PS4, Xbox One)
  Wersja językowa: polska (napisy)

Trzecia odsłona zasłużonej serii Mafia przenosi akcję do Nowego Bordeaux - fikcyjnej wersji Nowego Orleanu z 1968 roku. Obywatele żyją śmiercią Martina Luthera Kinga, na ulicach nie brakuje oznak rasizmu, a w radioodbiornikach króluje rock'n'roll.

Rivals pozwoli przejmować nieruchomości, a także zbierać broń i pojazdy, by następnie pokonać rywalizujące gangi. Do pomocy zrekrutujemy i wytrenujemy też 40 bossów z uniwersum gry.

 • WRC 6 (PC, PS4, Xbox One)
  Wersja językowa: polska (napisy)

Produkcja studia Kylotonn Racing Games ma zaoferować usprawnioną grafikę i dźwięki w porównaniu z poprzednią odsłoną serii, wydaną w październiku ubiegłego roku także na konsolach poprzedniej generacji.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły