Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera zręcznościowej przygodówki Rain w Europie 2 października

Tylko na PS3.

Zręcznościowa gra przygodowa Rain od japońskiego studia PlayStation C.A.M.P. zadebiutuje w Europe 2 października - ogłosiło Sony.

Tytuł ukaże się w dystrybucji cyfrowej, wyłącznie na PlayStation 3. Zamówienia przedpremierowe nagradzane są m.in. ścieżką dźwiękową. Cenę ustalono na 13 euro (ok. 55 zł).

Gracz wcieli się w małego chłopca, który pewnej nocy gubi się w ponurym mieście. Szybko odkrywa, że stał się niewidzialny i przeszedł do dziwnego, opuszczonego świata. Chłopiec postanawia uratować z tarapatów dziewczynkę, spotkaną podczas wędrówki.

Prowadzona postać musi omijać znajdujące się w niewidzialnym świecie potwory. Chłopiec stroni jednak od walki, preferuje bezpieczne skradanie się poza zasięgiem przeciwników. Bohatera widzimy jedynie, gdy pada deszcz - jest niewidoczny w budynkach i podczas bezchmurnej pogody. Nawigację ułatwiają mokre ślady butów i okoliczne przeszkody terenowe, o które obija się chłopak.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze