Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje polski symulator graficiarza

Akcja w otwartym świecie.

Zapowiedziano Street Artist Simulator, produkcję pozwalającą wcielić się w twórcę graffiti, przemierzającego otwarte miasto w poszukiwaniu jak najlepszych miejscówek.

Premiera w 2024 roku. Jak na symulator przystało, za prace odpowiada polskie studio - Shining Games - oraz wydawca, Games Box. Platformy docelowe to PC, a w późniejszym terminie także konsole PS4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Co interesujące, poza wandalizowaniem powierzchni płaskich zajmiemy się także dbaniem o podstawowe potrzeby naszego bohatera, jak głód, pragnienie i dach nad głową. Potrzebne więc będą pieniądze, które zdobędziemy poprzez wykonywanie zleceń... hakerskich.

Najważniejsze będzie jednak tworzenie graffiti. Twórcy przygotowują rozbudowany edytor do tworzenia wzorów, a także system miejskiego parkuru, by dotrzeć w niedostępne miejsca. W planach jest nawet tryb kooperacji, umożliwiający wspólne malowanie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze