Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje Hitman 3 - prace w zaawansowanym stadium

Kiedy zapowiedź?

Nowa część serii Hitman powstaje już od dłuższego czasu - potwierdzili oficjalnie deweloperzy ze studia IO Interactive na oficjalnej stronie cyklu.

„Patrzymy teraz coraz bardziej w przyszłość” - napisali twórcy. „Przenosimy już coraz więcej ludzi z zespołu Hitman 2, by zajęli się kolejną odsłoną serii, nad którą prace są już w całkiem zaawansowanym stadium”.

Wspieranie Hitmana 2 trwa w najlepsze

Hitman 2 ukazał się rok temu. Twórcy regularnie wprowadzali do gry różne wyzwania i nową zawartość - także w listopadzie fani mogą liczyć na szereg dodatkowych zadań.

Twórcy zawarli jakiś czas temu umowę na kolejną z wydawcą drugiej części, firmą Warner Bros. Jeśli dotyczy ona Hitmana 3, to można się domyślać, że - podobnie jak sequel - będzie dystrybuowana w tradycyjny sposób, a nie w formie epizodycznej (jak część pierwsza).

Warto zauważyć, że IO Interactive szuka obecnie między innymi dodatkowych deweloperów, którzy specjalizują się w projektowaniu trybów multiplayer. Może to sugerować, że Hitman 3 zaoferuje jakąś formę rozgrywki online.

Źródło: IOI

Następnie: GTA 5 wciąż hitem sprzedażowym - 115 mln egzemplarzy od premiery, 5 mln od maja

O autorze
Komentarze