Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje gra o Niezwyciężonym. Twórcy serialu rozwijają uniwersum

Zapowiedziano masę nowości.

Skybound Entertainment ogłosiło rozpoczęcie prac nad grą w uniwersum popularnego serialu animowanego Niezwyciężony (Invincible).

W związku z przyszłorocznym 20-leciem komiksów o Niezwyciężonym, Skybound Entertainment przygotowuje dla fanów szereg nowości związanych z marką. Oprócz kolejnych zeszytów z serii, w planach są także przedmioty kolekcjonerskie, ubrania, planszówki oraz przede wszystkim - gry wideo.

Twórcy nie zdradzili nad jakiego gatunku produkcją pracują. Więcej szczegółów otrzymamy z pewnością w przyszłym roku, podczas oficjalnych obchodów rocznicy.

Zwykle nie lubię się ekscytować, ale 2023 będzie największym rokiem dla Niezwyciężonego, z tyloma szalonymi i nieoczekiwanymi rzeczami w drodze! Powiedziałbym, że fani serii powinni się przygotować, ale tak naprawdę nie możecie zrobić nic, by być gotowi na to wszystko, co nadchodzi” - mówił Cory Walker, współtwórca serii, cytowany przez serwis ComicBook.

Niezwyciężony to serial inspirowany komiksami autorstwa Roberta Kirkmana, twórcy The Walking Dead. Tytuł opowiada historię Marka Graysona, nastolatka, którego ojciec jest najpotężniejszym superbohaterem na Ziemi.

Produkcja zadebiutowała na platformie Amazon Prime Video w 2021 roku i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Aktualnie trwają pracę nad drugim sezonem, jednak data premiery wciąż pozostaje nieznana.

Warto zaznaczyć, że produkcja nie jest powiązana z grą na podstawie powieści Stanisława Lema o tym samym tytule.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze