Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Power Armor jak prawdziwy. Kolejne zdjęcia z planu serialu „Fallout”

Model T-60.

W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie zza kulis prac nad serialem „Fallout”. Tym razem otrzymujemy rzut oka na prawdziwy pancerz wspomagany, choć głównie na nogi imponującego kostiumu.

Mężczyzna znajdujący się zaraz za sprzętem tworzy ciekawą iluzję - może się wydawać, że znajduje się wewnątrz sprzętu, potęgując jego skalę. Na stole w tle jest też „górna” część konstrukcji. Uważni obserwatorzy zauważają, że szczegóły przypominają model T-60, rodem z Fallout 4 i Fallout 76.

Nie jest to pierwsze zdjęcie prezentujące powstający serial. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy już o znalezieniu scenografii z Super Duper Martem, gdzieś w Staten Island w Nowym Jorku. Wszystko to wydaje się potwierdzać, że przynajmniej w sferze wizualnej produkcja platformy Amazon powinna zadowolić fanów uniwersum. Kolejne ujęcia z planu pojawiły się także na Twitterze.

Power Armor z serialu „Fallout” podczas budowy za kulisami.
Fot. Fruhmann

Pozostaje kwestia opowieści. Szczegóły są obecnie skąpe, lecz Lisa Joy - współproducentka projektu - zapewniała w przeszłości, że otrzymamy „szaloną, zabawną przygodę”. Zapewne nie należy się więc nastawiać na poważną opowieść w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych.

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze