Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polskie This War of Mine w wersji PC dostępne za darmo do 8 kwietnia

Jest też przecena.

Na platformie Steam trwa akcja, w ramach której wszyscy zainteresowani mogą za darmo wypróbować This War of Mine - produkcję autorstwa deweloperów z polskiego studia 11 bit.

Należy się jednak spieszyć, ponieważ oferta obowiązuje tylko do godziny 21:00 w najbliższą niedzielę, 8 kwietnia. W tym czasie można zapoznać się ze wszystkimi elementami wchodzącymi w skład podstawowej wersji tytułu.

Osoby, którym gra przypadnie do gustu, mogą kupić pozycję o kilkadziesiąt procent taniej. Do 9 kwietnia This War of Mine kosztuje bowiem 17,99 zł. To nie wszystko - jest też dodatek The Little Ones za 9,99 zł.

Cover image for YouTube videoThis War of Mine gameplay trailer - THE THINGS THAT TAKE US BACK

Produkcja studia 11 bit zadebiutowała w listopadzie 2014 roku. Gracze przejmują kontrolę nad grupą cywilów, którym muszą pomóc w przetrwaniu podczas wojny. W toku zabawy konieczne jest między innymi gromadzenie żywności oraz leków niezbędnych do przeżycia.

Istotnym zagrożeniem czyhającym na podopiecznych są snajperzy, którzy eliminują bezbronnych ludzi. Ważnym elementem rozgrywki jest cykl dnia i nocy - pora wpływa na występujące niebezpieczeństwa.

Co ciekawe, kilka miesięcy temu tytuł otrzymał fabularne rozszerzenie. Dodatek Father's Promise opowiada historię Adama, który stara się uchronić córkę przed koszmarem wojny i uciec z oblężonego miasta.

Darmowy okres z This War of Mine zorganizowano z okazji zbliżającej się premiery Frostpunk - kolejnego projektu od 11 bit. Gra bazuje na podobnych założeniach: produkcja na pierwszym planie stawia zarządzanie społecznością i przetrwanie.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

This War of Mine

Android, iOS, PC, Mac, Nintendo Switch

This War of Mine: The Little Ones

PS4, Xbox One

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze