Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polskie Hard West 2 z udaną premierą. Gra zbiera dobre oceny

Dziwny Zachód.

Hard West 2 od studia Ice Code Games z Warszawy ukazało się wczoraj na Steamie, gdzie sequel produkcji z 2015 roku zbiera „bardzo pozytywne” recenzje użytkowników.

Świetnie na Dziwnym Zachodzie bawią się także profesjonalni recenzenci. Koledzy z brytyjskiej redakcji wręczyli grze rekomendację. „Mądre zmiany w świetnej formule sprawiają, że ten taktyczny tytuł aż zachęca do eksperymentów - napisał Christian Donlan. „Hard West 2 to mocna, udana turowa gra z kilkoma przebłyskami geniuszu - dodaje GameSpot.

Gracz wcieli się w Gina Cartera, który razem z bandą rzezimieszków planuje napad na legendarny Pociąg Widmo, załadowany federalnym złotem. Ten - zamiast oferować skarby - przenosi drużynę do mrocznego uniwersum.

Całość przypomina nieco połączenie serii Commandos oraz XCOM, z taktycznymi potyczkami i unikatowymi umiejętnościami postaci, a - w ramach urozmaicenia - także specjalnymi kartami, symbolizującymi mocniejszą broń, ładunki wybuchowe, akcesoria i tak dalej.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze