Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polski survival Forever Skies otrzymał nowy gameplay

Ekologiczna katastrofa.

Gra Forever Skies od polskiego studia Far From Home doczekała się rozszerzonej prezentacji rozgrywki, opublikowanej na imprezie The Future Games Show.

Projekt powstaje z myślą o PC i konsolach nowej generacji - PS5 i Xbox Series X/S. Nowy materiał wideo oferuje fragmenty gameyplayu w świecie zrujnowanym ekologiczną katastrofą.

Oglądamy, jak główny bohater dokuje latający pojazd na szczycie zniszczonego wieżowca, gdzie zbiera surowce. Ważniejszym zadaniem będzie jednak poszukiwanie próbek wirusa, który zdziesiątkował planetę - w poszukiwaniu lekarstwa.

Powyższy materiał wideo oferuje także kolejny rzut oka na elementy budowania bazy: są drabiny, pomosty i balony. W poprzednich trailerach pokazywano już więcej tego typu elementów, włącznie z roślinami, plakatami i tak dalej.

Forever Skies powinno zadebiutować jeszcze w tym roku w programie Early Access na Steamie, a w późniejszych aktualizacjach produkcja Far From Home doczeka się między innymi kooperacji dla czterech graczy.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze