Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polski horror Inner Chains stawia na „biomechaniczny” świat

Jest mrocznie.

Polskie studio Telepaths' Tree z Warszawy opublikowało pierwszy teaser horroru Inner Chains, oficjalnie zapowiadając swoją debiutancką produkcję.

Surrealistyczny tytuł stawia na perspektywę pierwszej osoby i grafikę napędzaną silnikiem Unreal Engine 4. Akcja toczy się we „wspaniałym, biomechanicznym” świecie. Zwiedzimy otwarte i różnorodne mapy, a otoczenie będziemy mogli wykorzystać przeciwko wrogom, cokolwiek to oznacza.

Szczegóły są obecnie skąpe, ale całość jest inspirowana grafikami Tomasza Strzałkowskiego, przypominającymi nieco twórczość Zdzisława Beksińskiego.

Nie znamy daty premiery oraz platform docelowych.

Telepaths' Tree to doświadczona grupa twórców, składająca się z deweloperów z wszystkich większych firm z Polski: CD Projekt Red, People Can Fly czy Flying Wild Hog.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze