Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polska strzelanka SuperHot szuka wsparcia w programie Steam Greenlight

AKTUALIZACJA: Gra została zaakceptowana.

Aktualizacja: Zaledwie pięć dni wystarczyło, by polskie Superhot zostało zaakceptowane w Greenlight, bijąc w ten sposób rekord w programie Valve.

„Dziękujemy za wspaniałe wsparcie w osiągnięciu celu w zaledwie pięć dni” - napisali twórcy ze studia Blue Brick. „Sprawdziliśmy - Superhot pobiło rekord w szybkości kampanii na Greenlight.”

*

Oryginalna wiadomość: Twórcy nietypowej strzelanki Superhot z polskiego studia Blue Brick zamierzają wydać grę w systemie dystrybucji cyfrowej Steam i proszą graczy o wsparcie w programie Greenlight.

Projekt powstał w ramach imprezy 7DPFS, gdzie twórcy z całego świata mają 7 dni na zaprojektowanie i stworzenie prostej strzelanki.

Koncept Superhot jest prosty: czas w grze płynie jedynie gdy się poruszamy. Akcję obserwujemy oczywiście z perspektywy pierwszej osoby, a całość przedstawiono w minimalistycznej, białej oprawie graficznej, z czerwonymi akcentami.

Grę można już teraz sprawdzić w akcji - wystarczy przeglądarka wspierająca Unity.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Superhot

PS4, Xbox One, PC, Mac, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze