SUPERHOT

Projekt znakomity koncepcyjnie i atrakcyjny pod względem rozgrywki, lecz zbyt mały i krótki, by naprawdę wciągnąć.

Najważniejsze

Polskie Superhot od jutra na PS4

Produkcja ukaże się osobno także na PlayStation VR.

Zręcznościowa strzelanka Superhot od polskiego studia Superhot Team zadebiutuje już jutro - 19 lipca - na PS4, po debiucie na PC w lutym ubiegłego roku.

Szczegóły na temat DLC do Superhot

Poziomy generowane proceduralnie i modyfikatory rozgrywki.

Przedstawiciele polskiego studia odpowiedzialni za powstanie strzelanki Superhot ujawnili nowe informacje na temat zapowiedzianego kilka tygodni temu darmowego DLC do gry.

Superhot - Recenzja

Superhot - Recenzja

Świetna koncepcja, zbyt krótka gra.

Koncepcja stojąca za Superhot nie jest nowa - „bullet time” towarzyszy filmom i grom od wielu lat. Nowe jest jednak wykonanie. W głośnej produkcji studia z Łodzi cały świat rusza się w ślimaczym tempie, a przyspiesza jedynie wówczas, kiedy my coś robimy.

Fabuła tego oryginalnego projektu jest dość nietypowa, ale ostatecznie mało istotna. Akcja toczy się w grze, do której dostęp otrzymujemy od znajomego. Zostajemy poinformowani, że cała rzecz jest prototypem budowanym przez pewną korporację, a żeby uruchomić właściwą grę, potrzebujemy spiracony plik dostępu.

Po zalogowaniu, lądujemy w samym środku scenki, a przesłaniający cały ekran napis daje nam skromny - w dalszych etapach często ograniczony do jednego słowa - zarys akcji.

Czytaj więcej...

Superhot - premiera 25 lutego na PC

Polska strzelanka zmierza też na Xbox One, w marcu.

Polska strzelanka Superhot otrzymała datę premiery - 25 lutego na PC (Windows, Mac, Linux). Niezależna produkcja trafi także na Xbox One, w marcu.

Polska strzelanka Superhot wkracza w fazę beta

Zgodnie z zapowiedziami z lipca, nietypowa strzelanka Superhot od polskiego studia Blue Brick weszła w fazę beta. Wczesna wersja produkcji trafiła do części fanów, którzy wsparli kampanię na Kickstarterze.

W wersji próbnej znajduje się 20 poziomów połączonych linią fabularną, a także „kilka” aren do swobodnej zabawy, modyfikatory rozgrywki oraz „małe niespodzianki”.

Dostęp zarezerwowany jest jednak dla osób, które wsparły produkcję kwotą co najmniej 40 dolarów (ok. 151 zł) podczas kampanii na Kickstarterze.

Czytaj więcej...

Testy beta strzelanki Superhot startują 31 lipca

Trwają prace nad nietypową strzelanką Superhot od polskiego studia Blue Brick. Twórcy ogłosili w aktualizacji na Kickstarterze, że testy beta rozpoczną się 31 lipca.

W wersji próbnej znajdziemy 20 poziomów połączonych linią fabularną, a także „kilka” aren do swobodnej zabawy, modyfikatory rozgrywki oraz „małe niespodzianki”.

Dostęp zarezerwowany będzie dla osób, które wsparły produkcję kwotą co najmniej 40 dolarów (ok. 151 zł) podczas kampanii na Kickstarterze.

Czytaj więcej...