Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polska strategia This War of Mine z urodzinowym DLC

Darmowy prezent.

Polskie 11 bit studios opublikowało darmową, jubileuszową aktualizację strategii This War of Mine - wraz z podziękowaniami dla graczy, którzy wspierali produkcję.

Rozszerzenie dostępne jest także w ramach nowego wydania - Anniversary Edition. Dotychczasowi posiadacze gry otrzymują jednak nowości bez dodatkowych opłat.

DLC obejmuje trzy lokacje do eksploracji po zapadnięciu zmroku, nowe zakończenie, cywilów do uratowania (lub nie) oraz kolejne osiągnięcia do odblokowania. Wyeliminowano też szereg błędów, jak powtarzający się w nieskończoność dzień 42.

„Wydaliśmy This War of Mine dwa lata temu, a przyjęcie przez graczy wywróciło nasz świat do góry nogami” - czytamy w ogłoszeniu na Steamie. „Ten sukces dał naszemu studiu wspaniałe możliwości na wzrost i rozwój nowych projektów, takich jak Frostpunk.”

Strategiczna produkcja ukazała się 14 listopada 2014. Poważne podejście i odwzorowanie życia cywilów podczas oblężenia Sarajewa w latach 1992-96 przykuło uwagę graczy i mediów z całego świata, co przełożyło się na ogromny sukces produkcji.

Cover image for YouTube videoThis War of Mine: Anniversary Edition is available now!

Cena akcji 11 bit studios na giełdzie w Warszawie poszybowała w górę, a wkrótce potem wydano także konwersje na PS4 i Xbox One, a nawet grę planszową.

Obecnie firma pracuje właśnie nad wspomnianym Frostpunk, które postawi już jednak na całkiem inną atmosferę. Produkcja reprezentuje popularny ostatnio gatunek survival. Jak sama nazwa wskazuje, akcja toczy się w mroźnych warunkach. Podobnie jak w poprzedniej grze, ważniejsze od zbieractwa i zarządzania surowcami będzie jednak podejmowanie trudnych decyzji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

This War of Mine

Android, iOS, PC, Mac, Nintendo Switch

This War of Mine: The Little Ones

PS4, Xbox One

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze