Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polskie Bound ukaże się 16 sierpnia

Jest nowy zwiastun.

Bound - produkcja tworzona przez Plastic Studios przy współpracy Sony Santa Monica - ukaże się 16 sierpnia na PlayStation 4. Niedawno opublikowano nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Sednem zabawy jest taniec i eksploracja. Czasem należy też pokonać różne przeszkody, natykamy się na elementy platformowe, unikamy ataków i zagrożeń.

Taniec to nasze narzędzie obrony. Figury i ruchy przypisane są do różnych przycisków, dzięki którym - przykładowo - odganiamy chmarę małych przeciwników, przypominających wściekłe muchy, będących jednak prostymi figurami geometrycznymi.

Pod względem rozgrywki grę najłatwiej porównać chyba do słynnej już Podróży, choć tutaj otrzymujemy bardziej rozbudowany gameplay. Dla rozwiania ewentualnych wątpliwości trzeba jednak zaznaczyć, że stopień wyzwania nie jest duży - trudno tutaj zginąć.

Wrażenie robi oprawa audiowizualna, a przede wszystkim animacje głównej bohaterki, która nawet na sekundę nie przestaje poruszać się tanecznym krokiem. Gdy lekko wychylamy analog, obserwujemy spokojne, baletowe ruchy stóp, a przytrzymując przycisk biegu zaczynamy pląsać.

Komentarze