Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy serial w karierze Arnolda Scharzeneggera. „Fubar” z premierowym zwiastunem

Od twórcy „Prison Break”.

Netflix opublikował pierwszy teaser serialu „Fubar”. W główną rolę wciela się Arnold Schwarzenegger i co ciekawe, będzie to pierwsza rola serialowa w karierze aktora. Produkcja trafi do oferty streamingowego giganta już 25 maja.

„Tajny agent CIA szykujący się do przejścia na emeryturę odkrywa rodzinny sekret. Będzie zmuszony powrócić do służby na swoją ostatnią akcję. Serial przedstawia perypetie typowej rodziny, na tle globalnych siatek szpiegowskich, akcji i humoru” - czytamy w oficjalnym opisie produkcji. Zwiastun można zobaczyć poniżej.

Oprócz Schwarzeneggera, na ekranie zobaczymy także inne gwiazdy, w tym Monicę Barbaro („Top Gun: Maverick”), Milana Cartera („Warped!”), Fortune Feimster („Rozpruci na śmierć”), Travisa Van Winkle („Transformers”) Jaya Baruchela („RoboCop”), Andy’ego Buckleya („Jurassic World”), Aparnę Brielle („A.P. Bio”), Barbarę Eve Harris („Prison Break”), Fabianę Udenio („Austin Powers: Agent specjalnej troski”) oraz Gabriela Lunę („The Last of Us”).

Twórcą serialu jest natomiast Nick Santora, który napisał także scenariusz do pierwszego i ostatniego odcinka. W swojej karierze napisał między innymi scenariusz do „Rodziny Soprano”, ale także wyprodukował takie obrazy, jak „Prison Break: Skazany na śmierć”, „Prawo i porządek”, a niedawno na w ofercie Amazon Prime Video pojawiła się jego autorska produkcja „Reacher”.

Jak ujawniono na ten moment, serial będzie składał się z ośmiu odcinków i wszystkie zadebiutują tego samego dnia. Zdjęcia kręcono między innymi w belgijskiej Antwerpii na słynnej starówce Grote Markt. Inne sceny zrealizowano między innymi w kanadyjskim Toronto.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze