Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy raid Destiny 2 ukończony w kilka godzin po otwarciu

Jest też nowa mapa w Tyglu.

Bungie potwierdziło oficjalnie, że przedstawiciele klanu The Legend Himself jako pierwsi na świecie ukończyli raid (lub Najazd, w polskiej wersji) Leviathan w Destiny 2, udostępniony wczoraj wieczorem.

Końcowe momenty znaleźć można poniżej, jeśli nie obawiamy się spoilerów:

W związku z ukończeniem raidu deweloperzy udostępnili także mapę Emperor's Respite w Tyglu. Jak można się domyślić, lokacja inspirowana jest wyglądem Najazdu.

Emperor's Respite

Tymczasem Jason Sussman z Bungie podzielił się wideo z zespołem Bungie oglądającym poczynania The Legend Himself na dużym ekranie. Jak widać, deweloperzy są bardzo podekscytowani pokonaniem raidu, który - jak sugerują pierwsze opinie - nie jest zbyt ciekawy pod względem mechaniki rozgrywki.

Pierwsi gracze zabili ostatniego bossa w Leviathanie około godziny 06:30 amerykańskiego czasu, czyli ponad pięć i pół godziny po otwarciu atrakcji.

Zobacz: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

To jeden z lepszych wyników w historii serii. Crota's End w The Dark Below to sześć godzin, King's Fall w The Taken King - około siedmiu, a Vault of Glass w podstawowej grze - aż czternaście.

Aby wraz ze znajomymi wkroczyć do wnętrza Leviathana, Bungie rekomenduje poziom mocy w zakresie 260 - 280.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły