Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsze szczegóły na temat Lily Bergamo

Suda51 stawia na smartfony w nowej grze akcji.

Na targach Tokyo Game Show poznaliśmy kilka szczegółów na temat Lily Bergamo - nowego projektu Goichiegi „Suda51” Sudy i studia Grasshopper Manufacture.

Tytuł zapowiedziano dwa tygodnie temu jako „ekstremalną” grę akcji na PlayStation 4. Imię głównej bohaterki to Tae Ioroi. Fabuła rozgrywa się w 2043 roku, ale nie znamy jeszcze miejsca akcji. „To może być Ameryka lub Europa” - zauważa tajemniczo Suda, cytowany przez serwis 4Gamer.net (dzięki, Gematsu).

Po raz kolejny zapewniono, że ważną rolę w nadchodzącym projekcie odegra także integracja ze smartfonami.

- Telefony rozwijają się każdego dnia, więc chcemy się upewnić, że nie zostajemy w tyle - przyznał podczas prezentacji Kazuki Morishita, szef zaangażowanego w produkcję studia GungHo Online.

- Niektórzy będą woleli grać na PlayStation 4, inni postawią na smartfony - dodał Suda, sugerując, ze wersja na urządzenia przenośne nie będzie w niczym ustępować odsłonie konsolowej.

Lily Bergamo ukaże się wyłącznie na konsoli Sony, pod koniec przyszłego roku. Nie wiadomo jeszcze w jakiej formie rozwiązana zostanie premiera na wspomnianych smartfonach.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze