Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Phil Spencer zapowiada „stały napływ świetnych gier” dla Xbox Series X/S

„Mamy w produkcji wiele tytułów”.

Phil Spencer - szef działu Xbox - był gościem podcastu XboxEra. Podczas rozmowy stwierdził, że jego celem jest zapewnienie regularnych premier nowych produkcji dla konsol Xbox Series X/S.

- Mamy w produkcji wiele cudownych tytułów. Chcemy dotrzeć do momentu, gdzie nasi klienci mogą spodziewać się stałego napływu świetnych gier - mówił Spencer. - W tym kwartale nie mamy wielu premier, dlatego nasze zespoły ciężko pracują. Chcą stworzyć bibliotekę tytułów, którymi gracze mogą się ekscytować w zasadzie codziennie.

Cały odcinek podcastu można zobaczyć poniżej.

Materiał w języku angielskim

Biorąc pod uwagę niedawne przejęcie przez Microsoft spółki Activision-Blizzard oraz szeregu studiów zależnych, można zakładać, że fani konsoli Xbox mogą się faktycznie doczekać w przyszłości wielu tytułów ekskluzywnych.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze