Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Phil Spencer dał fanowi autograf na... obudowie od PS5

Oficjalny koniec wojny konsolowej.

Możemy już chyba oficjalnie ogłosić koniec wojny konsolowej między Xbox a PlayStation. Phil Spencer - szef działu Xbox - dał fanowi autograf na płycie obudowy od PS5.

Nie było tu żadnych sztuczek - Phil Spencer doskonale wiedział, co podpisuje, i całkiem go to rozbawiło. Początkowo wyglądał jednak na zmieszanego i nie był przekonany, czy wypada mu złożyć autograf. Wygląda na to, że fan, który o to poprosił, nie zrobił tego złośliwie, choć trzeba przyznać, że wybrał dość... interesujący przedmiot do podpisania.

Sytuacja miała miejsce na evencie fanowskim Xbox x IGN Japan zorganizowanym w ramach Tokyo Game Show 2023. Początkowo na Twitterze ukazało się zdjęcie z Philem Spencerem trzymającym podpisaną obudowę PS5, potem ujawniono, że fanem, który zapytał o autograf, był niejaki gangsuit.

Następnie okazało się, że ktoś nagrał całe zdarzenie, więc możemy nie tylko zobaczyć reakcję Phila Spencera, ale też usłyszeć, co powiedział. - Chcesz, żebym to podpisał? Wow. - stwierdził lekko zmieszany. - To będzie mój pierwszy raz - dodał później, zapewniając fana, że wszystko jest w porządku, bo ten najwyraźniej zaczął się tłumaczyć z przyniesienia elementu konsoli PS5 do samego szefa Xboxa.

W komentarzach użytkownicy X chwalą Phila Spencera za swobodne podejście i poczucie humoru - szef działu Xbox jest znany właśnie z przyjaznego usposobienia. Co ciekawe, post skomentował nawet sam Shawn Layden, były szef Sony Worldwide Studios. Wstawił gifa z uśmiechającym się Kratosem.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze