Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PES 2019 Legend Edition na PC za 45,10 zł w Muve.pl

Wersja cyfrowa.

Sklep Muve.pl przygotował atrakcyjną promocję na Pro Evolution Soccer 2019 w wersji Legend Edition. Na PC grę w dystrybucji cyfrowej kupimy już za 45,10 zł.

Wraz z bogatszą wersją otrzymujemy zawartość dodatkową: jednego z jedenastu legendarnych piłkarzy do wyboru, 30x agent premium, 3 odnowienia kontraktów, Philippe Coutinho na wypożyczenie (10 meczy) oraz stały kontrakt: David Beckham 2018.Do PES 2019 twórcy zaimplementowali 11 nowych ruchów i sztuczek, które „pomagają wyrazić indywidualność zawodników”. Wśród trików znajdziemy chociażby podanie bez patrzenia na odbiorcę czy zwiększone możliwości podkręcania piłki tak, aby wznosiła się lub opadała podczas lotu.

Przygotowano również szereg usprawnień dotyczących kolizji zawodników, prowadzenia piłki i dryblingu. Zmęczenie znacznie wyraźniej wpływa też na piłkarzy, a szybkich zmian dokonujemy bez wychodzenia do menu, podobnie jak w nowych odsłonach FIFA.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze