Skip to main content

PS Plus: lipiec 2019 - pełna oferta: gry już dostępne

Detroit: Become Human i Horizon Chase Turbo.

Przedstawiciele koncernu Sony zaprezentowali pełną listę produkcji, które od 2 lipca 2019 roku bez dodatkowych opłat będą mogli pobrać wszyscy zainteresowani abonenci usługi PS Plus.

Na PS4 trafi między innymi Detroit: Become Human w Cyfrowej Edycji Specjalnej, czyli przygodowa gra od Quantic Dream w formie „interaktywnego filmu”. Akcję osadzono w przyszłości. Wcielamy się na zmianę w trzy androidy, które z nieznanych przyczyn odczuwają ludzkie emocje. W pakiecie również Heavy Rain.

Uwaga: Pierwotnie w lipcowym PS Plus miała znaleźć się gra PES 2019. Ostatecznie Sony zamieniło ten tytuł na Detroit: Become Human.

W grze liczą się wybory, które wpływają na historię i zakończenie

Posiadacze konsoli otrzymają także Horizon Chase Turbo - grę wyścigową czerpiącą inspiracje z takich klasyków, jak Lotus, Out Run czy Top Gear ze SNES-a. Nie brakuje więc zawrotnej prędkości oraz czysto zręcznościowego modelu jazdy.

Od 2 lipca w ofercie PS Plus pojawią się:

  • Detroit: Become Human - Cyfrowa Edycja Specjalna (PS4)
  • Horizon Chase Turbo (PS4)

Jednocześnie znikną:

  • Sonic Mania (PS4)
  • Borderlands: The Handsome Collection (PS4)
Zobacz na YouTube

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące lub 33 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Zobacz także