Skip to main content

Pełna wersja sieciowego RPG akcji Path of Exile ukaże się 23 października

Gracze otrzymają między innymi nową klasę postaci.

Pełnoprawna wersja darmowej gry Path of Exile zadebiutuje 23 października - poinformowali twórcy ze studia Grinding Gear Games. Wersja 1.0 wniesie do gry dużo poprawek oraz nowości.

Warto przypomnieć, że sieciowe RPG akcji znajduje się obecnie w fazie otwartych testów beta, trwających od stycznia.

Projektanci, wraz z uaktualnieniem tytułu, oddadzą w ręce graczy między innymi kolejne lokacje, dodatkowe funkcje systemu gildii, tryb Capture the Flag do rozgrywek PvP, a przede wszystkim nową klasę postaci - informuje Massively.

Scion, bo tak nazywa się nowa bohaterka, będzie dostępna dopiero wtedy, gdy wcześniej - grając inną profesją - uwolnimy ją z więzienia. Żeby nie było zbyt łatwo, jej lokalizacja będzie generowana losowo. Twórcy zaznaczają też, że Scion będzie postacią trudną do opanowania. Jej specjalizacją będzie walka z wykorzystaniem magicznych broni.

Zobacz: Path of Exile - poradnik i najlepsze porady - kompletny przewodnik po grze

Path of Exile to tytuł przypominający w założeniach rozgrywki serię Diablo, tyle, że w otwartym świecie możemy spotykać innych użytkowników. Gra oparta jest na modelu Free to Play i jest dostępna na PC. Chętni już teraz mogą pobrać wersję beta z oficjalnej strony.

Poniżej możecie obejrzeć materiał serwisu MMORPG.com, prezentujący możliwości nowej profesji.

Zobacz na YouTube

Read this next