Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Patch 2.1 to ostatnia większa aktualizacja Cyberpunk 2077. Znamy listę nowości

Czas na nowe projekty.

Zgodnie z zapowiedziami, CD Projekt opublikował pełną listę zmian i nowości w aktualizacji 2.1 dla Cyberpunk 2077, debiutującej jutro - 5 grudnia - razem z nowym wydaniem gry. Potwierdzono także, że to ostatni większy patch dla produkcji.

Menedżer do spraw społeczności Marcin Momot pod koniec listopada użył sformułowania „mamy jeszcze jeden patch dla Cyberpunk 2077”, co już wtedy nie zostawiało wiele pola do interpretacji. Teraz informacje potwierdzono w oświadczeniu dla serwisu IGN.

„Powtarzając słowa Marcina Momota w serwisie X, Aktualizacja 2.1 powstała jako ostatni duży patch” - wyjaśniono. Oznacza to na przykład, że gracze nie doczekają się choćby trybu Nowej Gry Plus, o jaki niekiedy się dopraszają.

Z drugiej strony, również system metra miał nigdy nie pojawić się w grze, lecz wprowadzi go właśnie jutrzejsza łatka. To zapewne najważniejsza i największa nowość, choć jest też całe mnóstwo innych innowacji.

Wymienić można randki w mieszkaniu gracza, słuchanie radia poza pojazdami na przenośnym odtwarzaczu, odblokowanie lornetek do podziwiania widoków na terenie Night City, powiększenie fontu w interfejsie, pięć nowych motorów i możliwość wykonywania tricków na jednośladach, ulepszone potyczki z bossami, nowe i przebalansowane wszczepy oraz bronie, otwarcie zamkniętych sekcji autostrad, dalsze usprawnienia ray tracingu na PC i tak dalej. Pełna lista na oficjalnej stronie.

Jutro - 5 grudnia - Cyberpunk 2077 ukaże się w wydaniu Ultimate Edition, zawierającym podstawowe wydanie gry razem z rozszerzeniem Widmo Wolności. Zestaw trafi do sklepów także w pudełkach.

Od kilku dni testujemy już aktualizację 2.1, a w serwisie opublikowaliśmy już nasze wrażenia.

Read this next