Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition zapowiedziane. Gra w pudełku z dodatkiem

Do sklepów trafi jeszcze w tym roku.

CD Projekt RED zapowiedziało specjalne wydanie Cyberpunka 2077 zawierające, poza podstawową grą, także dodatek Widmo Wolności, nowości z aktualizacji 2.0 oraz cały pakiet udostępnionych dotychczas za darmo pakietów DLC. Zestaw nazwany Ultimate Edition trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku.

Jak możemy się dowiedzieć z opublikowanej informacji prasowej, zbiorczy pakiet ma być dostępny w sklepach już od 5 grudnia 2023 roku, zarówno w wydaniu cyfrowym, jak i fizycznym. W sumie dostępnebędą trzy warianty wersji fizycznej: na konsolę PS5, na Xbox Series X oraz PC. Warto jednak zaznaczyć, że zawartość pudełka będzie się różnić zależnie od wybranej platformy:

  • PS5 - w pudełku znajdziemy grę w wersji 2.0 na płycie oraz kod na pobranie dodatku
  • Xbox Series - w pudełku znajdziemy grę w wersji 2.0 i dodatek na dwóch płytach
  • PC - w pudełku znajdziemy kod na pobranie gry w wersji 2.0 i dodatku ze sklepu GOG

Niestety na ten moment nie znamy jeszcze ceny pakietu. Biorąc jednak pod uwagę, że obecnie w dystrybucji cyfrowej pakiet podstawowej gry i dodatku kosztuje - zależnie od sklepu - od 260 do 275 zł, to można się spodziewać, że cena fizycznego pakietu będzie podobna, o ile nie identyczna.

Przypomnijmy, że wydany w tym roku dodatek Widmo Wolności do Cyberpunk 2077 daje dostęp do Dogtown, czyli całkowicie nowej dzielnicy Night City, rządzonej przez despotycznego watażkę Kurta Hansena. Nieoczekiwanie rozbija się tam prezydencki samolot, a nasza postać zostaje zatrudniona przez tajemniczą netrunnerkę Songbird do ocalenia głowy państwa.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze