Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pad w szkocką kratę. Xbox prezentuje nowe modele kontrolerów

Tartan klanowy.

Microsoft zaprezentował szereg nowych wersji kolorystycznych padów Xbox Series X/S. Jest raczej standardowa kolekcja wiosenna, a także nieco bardziej ekstrawagancji model w szkocką kratę.

Jeśli o tych pierwszych mowa, wygląda na to, że w Polsce dostępne są Pink Lemonade, Cotton Candy Blue oraz Lavender Swirl. Cenę ustalono na 190 zł. W innych krajach jest jeszcze Purple Camo oraz Pastel Dream - dwa po prawej na zdjęciu poniżej.

Nowe modele

Sprzęt został nieznacznie „ulepszony”. Z przodu urządzenia wyróżnia się pokrętło głośności zestawu słuchawkowego, a z tyłu – dwa dodatkowe przyciski, w pełni programowalne.

Model z materiału wideo powyżej jest już bardziej ekskluzywny, przygotowany z okazji 20-lecia obecności marki Xbox w Szkocji. Taką okazję można było uczcić tylko w jeden sposób – za pomocą szkockiej kraty.

Wzór – zielony tartan klanowy – powstał we współpracy z odpowiednimi organami, co ma zapewnić wiarygodność. Został nawet wpisany do Szkockiego Rejestru Tartanów. Liczba wyprodukowanych egzemplarzy będzie ograniczona, najwyrażnie wyłącznie do rozdania w konkursie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze