Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Outlast 2 - Rozdział 4: Księga Sędziów - sala komputerowa, demon

Jak unikać demona w koszmarach, uciekać przed wrogami w realistycznym świecie i odnaleźć drogę do kopalni.

Etap rozpoczniesz w budce, do której wszedłeś przez drabinę. Wyjdź z niej i skieruj kamerę na most powyżej. Po nagraniu filmu podążaj drogą w górę. Gdy dojdziesz do domków, idź w kierunku wiszących krzyżów. Następnie skręć w lewo i wejdź do otwartego domu. Po chwili drzwi za tobą zostaną zamknięte, dlatego przejdź przez kolejne. Za nimi skręć od razu w prawo, a znajdziesz tam list. Wróć do miejsca, z którego przyszedłeś i tym razem udaj się przed siebie.


Opis przejścia poprzedniego rozdziału znajdziesz tutaj - Outlast 2 - Rozdział 3: Lamentacje - jezioro, tratwa, ucieczka ze szkoły.


Otwórz drzwi i gdy zauważysz schody, wejdź po nich do góry. Przejdź przez belkę otoczoną łańcuchami i odszukaj kolejnych drzwi. Podejdź do oświetlonego łańcucha, a rozpocznie się krótka scenka. Następnie odnajdź wąskie przejście, po chwili pojawisz się ponownie w szkole. Wyjdź przejściem po lewej stronie i odszukaj salę komputerową.

W sali komputerowej znajdź włączony monitor i podejdź do niego.

Gdy już wejdziesz w interakcje z pierwszym monitorem, odszukaj następny, który znajduję się na końcu pokoju. Skorzystaj z niego, a następnie nagraj migające ekrany monitorów. Wyjdź bocznymi drzwiami i skręć w prawo. Biegnij cały czas przed siebie, aż nie zauważysz otwartych drzwi po lewej stronie. Wyjdź wyjściem naprzeciwko i skręć w prawo po schodach w dół. Po chwili ponownie pojawi się wróg - aby uciec od niego, wbiegnij szybko po schodach na górę i skręć przez drzwi po prawej. Następnie skręć w lewo i biegnij cały czas przed siebie, po chwili akcja przeniesie się do rzeczywistości.

Wyjdź z sadzawki i wejdź do budynku po prawej stronie. W środku trzymaj się prawej ściany, aby odnaleźć list. Następnie wróć i odnajdź miejsce, pod którym możesz się przeczołgać. Gdy tylko to zrobisz, zauważysz nadchodzącego wroga, dlatego wycofaj się do tyłu i wbiegnij na środek wcześniejszego pomieszczenia. Twoim zadaniem jest wbiec na wcześniej widziane schody, omijając przeciwników. Gdy już to zrobisz, trzymaj się prawej strony aż zauważysz wąskie przejście. Wślizgnij się tam i biegnij cały czas przed siebie.

Teraz będziesz ścigany przez przeciwnika. Biegnąc cały czas przed siebie przeskakuj przez przeszkody i wchodź po schodach. W końcu dotrzesz do miejsca, w którym zostanie zawalone przejście. Szybko podejdź od lewej strony do szafy znajdującej się naprzeciwko ciebie i popchnij ją. Następnie zauważysz okno, przez które musisz wyskoczyć.

Nagraj zdarzenie widoczne na obrazku, aby otrzymać wpis.

Ponownie znajdziesz się w szkole. Przesuwaj się cały czas w prawo, aż nie wskoczysz do jednej z klas. Wyjdź z niej i podążaj cały czas przed siebie, nagraj powieszonych ludzi i idź w kierunku krzyża. Gdy już do niego dotrzesz, skręć w lewo, a przy zamkniętych drzwiach wejdź na korytarz po lewej stronie. Po chwili zauważysz demona za podwójnymi drzwiami, idź w jego kierunku i skręć w lewo. Na biurku będzie leżeć kolejna karta z wisielcem. Zobacz ją i wyjdź z klasy drugim wejściem, a zauważysz lekko otwarte drzwi.

Gdy do nich podbiegniesz to zostaną zamknięte, dlatego odwróć się i biegnij w przeciwnym kierunku. Dzięki temu drzwi ponownie się otworzą. Biegnąc dalej przed siebie trafisz do biblioteki, gdzie po chwili pojawi się demon. Odwróć się i skręć w regały po lewej stronie. Znajdziesz się w labiryncie, a gdy w pewnym momencie zauważysz przewalony stoły i krzesła pojawi się wróg. Odwróć się i zgub go w labiryncie, a następnie wróć do tego samego miejsca i wczołgaj się na stos książek.

W pokoju przed tobą znajdziesz bandaż. Wyjdź z pokoju skręcając w lewo i biegnij cały czas przed siebie. Po chwili zauważysz demona, odwróć się i biegnij cały czas za Jessiką. Gdy prześlizgniesz się obok regału z książkami, wrócisz do realistycznego świata. W tym miejscu przesuń stolik pod drzwi i przeskocz górą. Po lewej stronie znajduję się kolejny bandaż, a po prawej schody. Zejdź na dół i przejdź do kolejnego pomieszczenia. Na końcu odnajdziesz półki - przeciśnij się, a następnie skręć w lewo. Po chwili odnajdziesz list i baterię. Wróć do poprzedniego miejsca i podążaj cały czas przed siebie.

Zamknij za sobą drzwi i wejdź do pomieszczenia obok. Przesuń znajdujący się w tym miejscu stolik pod widoczną dziurę pod sufitem, aby przez nią przeskoczyć.

Gdy przeskoczysz przez lukę, skręć szybko w lewo i biegnij przed siebie. Po drodze napotkasz przeszkody, pod którymi się będziesz musiał przecisnąć się lub przejść balansując nad przepaścią. Musisz to robić wystarczająco szybko, żeby wróg cię nie dopadł. Po całej ucieczce pojawisz się ponownie w szkole, a przed tobą będzie stał demon. Odwróć się i wybiegnij z klatki schodowej. Cały czas biegnij w kierunku światła i otwartych drzwi, aż dojdziesz do toalety. Tam wejdź do jednej z ubikacji i zamknij za sobą drzwi.

Przeczekaj chwilę w zamknięciu. Musisz szybko wybiec z toalety, unikając demona i uciekając w miejsce, z którego przybiegłeś. Podążaj ponownie za światłem i uchylonymi lekko drzwiami. W końcu zauważysz księdza po twojej lewej stronie, a po prawej otwarte pomieszczenie. Wejdź do środka i zapoznaj się z kartką, a następnie wyskocz przez okno. Wrócisz ponownie do realistycznego świata.


Spis treści: Outlast 2 - poradnik i opis przejścia

Następnie: Outlast 2 - Rozdział 5: Księga Kapłańska - tunele, odnalezienie Lynn


Trzymając się krawędzi, idź cały czas w lewo i zeskocz w dół na balkon. Następnie przeskocz nad przepaścią i ponownie trzymając się krawędzi, przeskocz na balkon przed tobą. Teraz wskocz do góry do następnych pomieszczeń. Popchnij wagonik i idź dalej przed siebie, aby podnieść baterie. Odwróć się i w miejscu, w którym popchnąłeś wagonik, wskocz w przepaść. Tam zaczną ponownie gonić cię wrogowie, dlatego szybko skręć w lewo i trzymaj się prawej strony. Gdy będziesz musiał, przeczołgaj się i biegnij dalej przed siebie. Następnie odnajdziesz jeden z zsypów, wczołgaj się do niego.

Znajdziesz się w nowym pomieszczeniu, podnieś bandaże i podejdź do windy. Włącz ją, a następnie biegnij do tyłu. Przejście zostanie rozwalone, biegnij cały czas przed siebie omijając przeszkody. Wejdź po schodach na górę i biegnij dalej. Po chwili zeskoczysz ponownie na dół, omiń przeciwników i szybko wbiegnij do windy. Akcja dalej potoczy się sama.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Outlast 2

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze