Skip to main content

Otwarte testy Diablo 4 już wkrótce. Blizzard ujawnił daty

Dwie fazy bety.

Blizzard ogłosił, że otwarte testy beta Diablo 4 rozpoczną się 24 marca i potrwają do 26 marca. Mowa o wszystkich platformach sprzętowych: PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Dla osób, które zdecydowały się na złożenie zamówienia przedpremierowego przygotowano dodatkową, wcześniejszą fazę - od 17 do 19 marca. Wspomniany okres od 24 do 26 marca dotyczy już wszystkich zainteresowanych.

„Beta zapewni przedsmak kampanii fabularnej, w ramach Prologu oraz całego Aktu I. Możecie bez ograniczeń przemieszczać się po pierwszym obszarze, Strzaskanych Szczytach. Podziwiajcie surowe krajobrazy i dziesiątkujcie piekielne hordy” - czytamy w opisie na oficjalnej stronie gry.

Bohaterowie osiągną maksymalnie poziom 25. doświadczenia. „W wielkim skrócie - to świetna okazja do walki z potęgą Płonących Piekieł jeszcze przed premierą gry, która odbędzie się 6 czerwca. Pamiętajcie jednak, że mamy do czynienia z testami - nie wszystkie systemy są w pełni dopracowane” - przypominają twórcy.

„Po zakończeniu otwartej bety zweryfikujemy wszystkie otrzymane opinie i sugestie, a następnie wprowadzimy odpowiednie zmiany, jeśli okaże się to konieczne” - zapewnia Blizzard.

Nieco wcześniej - 28 lutego - odbędzie się kolejna transmisja na żywo. Dotychczasowe pokazy tego typu służyły raczej jako pomoc w zasypianiu, lecz pozostaje nadzieja, że wraz ze zbliżaniem się do startu testów będzie lepiej. Start o godzinie 20:00 czasu polskiego, a na miejscu pojawią się główny projektant świata Art Peshkov, główny projektant systemów Meng Song oraz reżyser gry Joe Shely.

Read this next