Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

One Piece Odyssey przemówi do fanów popularnego anime

Nowa opowieść od twórcy serii.

Bandai Namco ujawniło One Piece Odyssey, nową grę RPG w uniwersum popularnej mangi i anime. W planach jest całkiem nowa opowieść od twórcy cyklu, Eiichito Ody.

Produkcja zmierza na PC, PlayStation 4, PS5 oraz Xbox Series X/S na liście nie ma więc Xbox One. Premiera jeszcze w tym roku.

Tytuł - szykowany przez studio ILCA na 25. urodziny serii - zaoferuje „nową odsłonę opowieści, zgodną z kanonem i pełną znanego z anime humoru” - czytamy w opisie. Nie zabraknie także oryginalnych aktorów głosowych.

Szczegóły na temat rozgrywki są obecnie skąpe, lecz trailer sugeruje, że zajmiemy się eksploracją tajemniczej wyspy, a walka będzie najpewniej zrealizowana w „japońskim stylu”, a więc na osobnych ekranach i w turach.

Jeśli o fabule mowa, piraci z grupy Straw Hats trafiają do wspomnianej lokacji, gdzie natkną się na zadania do wykonania i bossów. Zagramy nie tylko jako Monkey D. Luff, ale także jako Roronoa Zoro, Nami, Franky, Sanji, Usopp, Nico Robin, TonyTony Chopper i Brook.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze