Skip to main content

Oficjalna manga Elden Ring to komedia. Dwa odcinki za darmo

Ziemie Pomiędzy na wesoło.

Oficjalna manga Elden Ring prezentuje wydarzenia z gry w formie komedii. Dwa pierwsze rozdziały opublikowano w sieci za darmo.

Zeszyty znaleźć można w serwisie Comic-Walker. Za projekt odpowiada firma Kadokawa, wielkie wydawnictwo rodem z Japonii, a także właściciel studia FromSoftware. Rysunki to dzieło Nikiichiego Tobity, twórcy „A Cursed Sword's Daily Life”.

„Aseo, biedny zmatowieniec, budzi się w Limgrave” - czytamy w opisie. „Jego jedyną nadzieją w nowym, bezwzględnym domu jest tajemnicza kobieta o imieniu Melina. Chroniony przed śmiercią jedynie przepaską na biodra, Aseo rusza w kierunku pierwszego przystanku: zamku Stormveil”.

Wśród postaci znajdują się dobrze znana imiona: Patches, Blaidd, Margit, Godrick czy Ranni. Całość opowiada jest w formie gagów, a autorzy żartują z wielu elementów Elden Ring, takich jak poziom trudności czy amnezja głównego bohatera. Dość powiedzieć, że historia rozpoczyna się od tego, jak Aseo pokazuje Malenii tylną część ciała, by pokazać blizny po ciosach włóczni.

I wszystko jasne

Zobacz także