Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Odświeżony wygląd filmowego Sonica w nowym zwiastunie

W odpowiedzi na krytykę fanów.

Wytwórnia Paramount Pictures opublikowała nowy zwiastun filmu Sonic the Hedgehog - nagranie prezentuje przede wszystkim zmieniony wygląd tytułowego bohatera.

Poprzedni projekt postaci nie przypadł do gustu fanom naddźwiękowego jeża, który stał się obiektem żartów. Krytykowano między innymi nienaturalną sylwetkę herosa, który był wyższy od oryginału z gier i bardziej przypominał człowieka.

Przedstawiony w zwiastunie nowy wygląd jest jednak w znacznie większym stopniu zbliżony do pierwowzoru z platformówek firmy Sega. Odświeżony filmowy Sonic jest niższy, a także odzyskał swoje charakterystyczne białe rękawice.

Twórcy powstającego obrazu nie ukrywają, że zmiany wprowadzono właśnie w reakcji na uwagi zgłaszane przez fanów. W celu poprawienia bohatera, zdecydowano się nawet opóźnić debiut produkcji.

W nowym filmie naddźwiękowy jeż trafi na Ziemię, by uratować świat przed bliżej niesprecyzowaną zagładą, starając się jednocześnie uniknąć doktora Robotnika. W ochronie ludzi pomoże niejaki Tom Wachowski (w tej roli James Marsden).

Poprzedni projekt wzbudził kontrowersje

Sonic the Hedgehog (w polskiej wersji znany jako „Jeż Sonic”) na ekrany kin wejdzie 14 lutego 2020 roku.

Tagi
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze